Pradžia
Pradžia

Kvietimas į mokymus organizacijoms ir įstaigoms plėtojančioms jaunimo savanorišką veiklą

Nuo 1991m. savanorišką veiklą organizuojanti VšĮ „Actio Catholica Patria“ šiuo metu įgyvendina projektą „Mokymų kursų organizavimas jaunimo savanorišką veiklą plėtojančioms organizacijoms“, finansuojamą LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Mokymų tikslas - iki š.m. gruodžio 1 d. suteikti organizacijoms bei įstaigoms (12 skirtingų savivaldybių), organizuojančioms ar siekiančioms organizuoti savanorišką veiklą, žinių ir gebėjimų, pasidalinti praktine patirtimi apie:

  • kokybišką jaunimo įtraukimą į savanorišką veiklą;
  • savanoriškos veiklos planavimą ir organizavimą;
  • savanorių palaikymą ir motyvavimą;
  • savanorių rengimą masiniams renginiams; 
  • savanorystės modelius;
  • mažiau galimybių turinčio jaunimo įtraukimą į savanorystę;
  • savanoriškos veiklos įstatymą;  
  • sudaryti sąlygas organizacijoms dalintis gerąja patirtimi.

Marijampolės  savivaldybės organizacijas/ įstaigas kviečiame lapkričio 10-11 d.  9-18 val. Mokymai vyks Marijampolės mieste. Detalesnę informaciją apie vietą ir tikslų laiką  išsiųsime užsiregistravusiems dalyviams el. paštu. 

Dėmesio - mokymai vykdomi tik susirinkus daugiau nei 10 dalyvių. Mokymų trukmė – 2 dienos. Dalyviams, atvykstantiems iš tolimesnių vietų yra galimybė suteikti apgyvendinimą, tai Jums nieko nekainuoja, tad kviečiame raginti organizacijas iš atokesnių vietų prisijungti. Mokymų metu taip pat aprūpiname visomis priemonėmis bei maitinimu. Dalyviams išduodami registruoti pažymėjimai liudijantys įgytą darbo su savanoriais kompetenciją (tai nėra kvalifikacijos kėlimo sertifikatai).

Mokymų programa bus sudaroma atsižvelgiant į Jūsų poreikius, todėl dalyvius prašome registruotis užpildant anketą iki lapkričio 7 dienos! 

Prašome šią informaciją persiųsti organizacijoms, kurioms šios temos aktualios. Dėkojame už bendradarbiavimą!  Iki susitikimo mokymuose!

Visais klausimais prašome kreiptis: 
Tel. nr. 8-600 19550 (Milda Lukoševičiūtė)       
El.paštas: milda.patria@gmail.com

                     

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}