Pradžia
Pradžia

Laiškas mokykloms, organizacijoms, verslo įmonėms

Sveiki,
 
2011 metais kovo 26 dieną (šeštadienį) nuo 20.30 iki 21.30 daugiau nei 1 milijardas pasaulio gyventojų yra pasiryžę jau penktąjį kartą dalyvauti globalioje ekologinėje akcijoje „Žemės valanda“. Jau antri metai ši akcija vyks ir Lietuvoje, todėl kviečiame ir Jus prisijungti, kad bendras visos žmonijos tikslas - gyvenimas harmoningoje aplinkoje tarp žmogaus ir gamtos galiausiai būtų pasiektas.
 
Marijampolėje siūlome šį nepaprastą įvykį pažymėti simboline akcija Basanavičiaus aikštėje, kai visi kartu stebėsime mūsų miesto simbolių apšvietimo užgesinimą vienai valandai, klausysimės gyvos akustinės muzikos bei pabūsime draugijoje, kuriai svarbi planetos ateitis.
 
Organizatoriai tikisi visuomenės palaikymo ir bendro supratimo, kad maži darbai gali nulemti didelius pasikeitimus. Kviečiame mokyklas, organizacijas bei verslo įmones tapti šio renginio partneriais ir taip ženkliai prisidėti prie globalaus akcijos tikslo - atokvėpio Žemei suteikimo.
 
Sūduvos sostinėje šiemet sieksime įrodyti, jog linksmintis įmanoma ir nenaudojat elektros energijos, o visus pritariančiuosius akcijos įdėjai raginame bent valandai įšjungti visus nebūtinus elektros prietaisus.   
       
Prisijunk! Įrodyk! Pakeisk!
Pagarbiai,    
                                       
                                                          
Jaunieji geografai                                  
Iš Marijampolės Rygiškių                      
Jono gimnazijos                                   
 
 
Kontaktai:
Tel. nr. 8 636 50964 (Mantas)
El. p. butrimaviciusmantas@gmail.com
 
 
Žemės valandos plakatas

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}