Pradžia
Pradžia

LiJOT nuotolinė konferencija „Savanorystė – išnaudojimas ar būdas augti?“

Be išimties kiekvienas savo aplinkoje turime bent vieną jaunuolį, kuris užsiima savanoriška veikla, tačiau retas mūsų – tiek užsiimančių savanoryste, tiek ne – žinome, kokia iš tikrųjų yra savanorystė ir kaip ji tinkamai turi būti organizuojama. Vieni tai pateikia kaip kopėčių nešiojimą nesulaukiant jokios asmeninės naudos, o kiti – kaip priemonę ugdytis tam tikras kompetencijas bei galimybę įgyti tinkamų patirčių.

Mes keliame klausimus – kas iš tiesų yra savanorystė, kokios sąlygos turi būti suteikiamos savanoriams, kad tikrieji tikslai būtų pasiekti, ir kokią pridėtinę vertę savanoriška veikla kuria visuomenei ir pačiam savanoriui. 

Atsakymus į šiuos ir dar daugiau klausimų kviečiame išgirsti LiJOT organizuojamoje nuotolinėje konferencijoje „Savanorystė – išnaudojimas ar būdas augti?“, kuri vyks jau sausio 27 d. 18:00 val. ZOOM platformoje.

Dalyvavimui būtina registracija: http://bit.ly/RegistracijaSavanoryste. Visi užsiregistravę dalyviai nurodytais el. paštais gaus prisijungimo nuorodą. 

Daugiau informacijos rasite Facebook renginyje: http://bit.ly/SavanorysteIsnaudojimasArBudasAugti.

Informacija atnaujinta 2022-01-19 10:27

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}