Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Maloniai kviečiame apsilankyti naujoje svetainėje www.LtPljaunimas.lt

Pristatome jums naują Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondo internetinę svetainę www.ltpljaunimas.lt   

Šioje svetainėje rasite informaciją apie Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų Fondą (toliau – Fondas), kuris jau nuo 2007 metų finansuoja Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainus, renginius, susitikimus, projektus, kuriuos rengia ir įgyvendina organizacijos, skatinančios abiejų šalių jaunimo mainus bei įvairias iniciatyvas, taip pat informacinius projektus, kuriais siekiama skatinti minėtų šalių kultūrinį bendradarbiavimą, pakantumą, supratimą ir pripažinimą, keitimąsi gerąja patirtimi bei publikacijas, kuriomis siekiama suartinti lietuvių ir lenkų tautas.       

Lietuvoje Fondą administruoja Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Lenkijoje – Švietimo sistemos plėtros fondas Varšuvoje. Vadovavimo organas yra Komitetas, kurį sudaro 8 žmonės (4 lietuviai ir 4 lenkai).

Apsilankę internetinėje svetainėje rasite visą reikalingą informaciją apie Fondą, jo veiklą, skelbiamus projektų konkursus ir renginius. Taip pat šios svetainės projektų galerijoje galėsite pamatyti įgyvendintų projektų aprašymus ir jų nuotraukas. Norintiems susirasti partnerę organizaciją Lenkijoje, tereikės užpildyti anketą ir Jūsų informacija bus patalpinta lenkiškoje Fondo internetinėje svetainėje.

Kviečiame apsilankyti: www.ltpljaunimas.lt

Kontaktams:
Edita Matulevičiūtė
Informacijos analizės ir tarptautinių ryšių vyr. specialistė
(8-5) 2 460 886  |  edita.matuleviciute@jrd.lt
www.jrd.lt
www.facebook.com/jaunimas

 

*Teksto kalba netaisyta

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}