Pradžia
Pradžia

Marijampolės jauniesiems socialdemokratams vadovaus R.Burokas

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos (LSDJS) Marijampolės skyriaus visuotiniame susirinkime naujuoju pirmininku išrinktas Ramūnas Burokas.

R.Buroko teigimu, Marijampolės jaunimas susiduria su naujais iššūkiais, kuriuos įveikti įmanoma tik būnant vieningiems, susitelkusiems ir pilietiškai aktyviems. „Mūsų, kaip jaunimą vienijančiai ir atstovaujančiai organizacijai, yra svarbu Marijampolėje sukurti tokias sąlygas, jog kiekvienas marijampolietis atrastų terpę, kurioje galėtų atskleisti savo kūrybinį ir intelektualinį potencialą“, kalbėjo R.Burokas. 

Pasak naujai išrinkto  pirmininko, sunkmečiui vis dar siautėjant Lietuvoje, socialdemokratinės vertybės tampa ypač aktualios. „Šiandien negalime ignoruoti tų visuomenės grupių, kurios sunkmečiu yra labiausiai pažeidžiamos, tai seneliai, neįgalieji, daugiavaikės ar jaunos šeimos ir bedarbiai. Todėl savo iniciatyvomis ir toliau sieksime atkreipti visuomenės dėmesį į problemas, su kuriomis susiduria šios socialinės grupės, taip prisidėdami prie teisingesnės visuomenės kūrimo“-, pažymėjo R. Burokas.

Visuotinio susirinkimo metu taip pat buvo išrinkta  LSDJS Marijampolės skyriaus valdyba, kurią sudaro septyni nariai.

LSDJS Marijampolėje kiekvienais metais organizuoja socialines akcijas „Jei turi svajonę“ ir „Aš būsiu pirmūnas“, kurių metu renkami daiktai socialiai remtinoms šeimoms.

Skyrius vienija daugiau kaip 50 narių bei yra viena iš skaitlingiausių jaunimo organizacijų Marijampolėje.


LSDJS Marijampolės skyriaus informacija

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}