Pradžia
Pradžia

Nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų (programų) konkursas

Vidaus reikalų ministerijos vykdomam konkurse gali dalyvauti tie, kurie 2010 m. vykdė (baigė vykdyti arba tebevykdo) nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektus, atitinkančius vidaus reikalų ministro 2005 m. balandžio 8 d. įsakymu Nr. 1V-97 patvirtintų konkurso nuostatų  reikalavimus ir skelbiamas konkurso temas:

  • viešosios tvarkos ir gyventojų saugumo užtikrinimas bendradarbiaujant suinteresuotiems partneriams (savivaldybei, policijai, visuomenei ir kt.);
  • vaikų ir jaunimo informuotumo apie socialines grėsmes (žalingus įpročius, nesaugumo veiksnius gatvėje ir namuose, grėsmes internete ir kt.) didinimas ir šių grėsmių prevencija.

Konkursui projektus gali pristatyti asociacijos,  valstybės ir savivaldybių institucijos bei įstaigos, mokslo ir studijų institucijos, verslo subjektai ir bendruomenės. Vieno rengėjo konkursui pristatomų projektų skaičius neribojamas.

Projektai konkursui turi būti pristatyti iki 2011 m. kovo 1 d. adresu:  Vidaus reikalų ministerijos Viešojo saugumo politikos departamentui (Šventaragio g. 2, LT-01510 Vilnius).

 

Daugiau informacijos http://www.vrm.lt/index.php?id=1045

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}