Pradžia
Pradžia

Projektas „Seimas Insider“

 Mieli moksleiviai ir studentai,

Jaunimo debatų asociacija norėtų pakviesti Jus į vasaros renginių ciklo „Tavo žodžio vasara“ projektą „Seimas Insider“.

Asociacija „Jaunimo debatai“ yra ne pelno siekianti organizacija, kuri siekia ugdyti kritinį jaunų žmonių mąstymą, kviečia diskutuoti įvairiomis visuomeninėmis, kultūrinėmis ir politinėmis temomis bei skatina vokiškos kultūros plėtrą Lietuvoje. Viliamės, kad taip prisidedame prie debatuojančios Lietuvos kūrimo. Daugiau informacijos apie mūsų veiklą rasite mūsų svetainėje: https://jaunimodebatai.eu/

„Seimas insider“ - interaktyvi politinio žaidimo simuliacija, kurios metu įsijausite į seimo nario vaidmenį, kartu su kolegomis dalyvausite partijų pasitarimuose ir atrasite valstybei palankiausią sprendimą dvigubos pilietybės klausimu. Savo sprendimą išmoksite pagrįsti svariais argumentais.

Tad jeigu esate 16-26 metų amžiaus, domitės politika ir visuomenine veikla, mėgstate diskutuoti, išbandyti interaktyvius mokymosi metodus, o gal norite sužinoti bei išmokti šio to naujo - registruokitės bei paraginkite draugus prisijungti, juk drauge žaidimas bus dar įdomesnis! Užsiregistruoti bei pasirinkti tinkamiausią datą galite čia.

Numatomos renginių datos virtualioje aplinkoje - birželio 24 d., liepos 23 d., rugpjūčio 17 d. 10:00 - 15:00 val. Projektas remiamas Vokietijos ambasados iš Atsparumo (angl. resilience) iniciatyvai skirtų lėšų.

Iki susitikimo virtualioje Seimas Insider simuliacijoje!

Seimas Insider komanda

Informacija atnaujinta 2021-06-15 10:27

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}