Pradžia
Pradžia

Skelbiama papildoma registracija į laisvas jaunimo savanoriškos tarnybos vietas

Skelbiama papildoma registracija į laisvas jaunimo savanoriškos tarnybos vietas

Jaunimo savanoriška tarnyba (JST) – tai intensyvi 6 mėn. trukmės savanorystės programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 m., kurios metu jaunuoliai 40 val./ mėnesį* savanoriauja pasirinktoje akredituotoje priimančioje organizacijoje, kartą per mėnesį susitinka su savanorišką veiklą organizuojančios organizacijos paskirtu mentoriumi(e), mokosi įveikti sunkumus, mokosi apmąstyti patirtį bei įvardyti išmokimus, suformuluoti tobulėjimo kryptis.

JST programa - tai galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi. Savanoriai, kurie įgyvendina daugiau nei 3 mėnesius tarnybos, įgyja JST Pažymėjimą- dokumentą patvirtinantį tarnybos metu įgytus ar sustiprintus įgūdžius, tačiau tik 6 mėn. (ne mažiau nei 40 val./mėn.) nenutrūkstama tarnyba suteikia 0,25 stojamojo balo pripažinimą stojant į pirmosios pakopos studijas.

Jaunuoliai nuo 14 m. iki 29 m., norintys atlikti  savanorišką tarnybą turi registruotis sistemoje. Registracija į Jaunimo savanoriškos tarnybos programą https://jst.jrd.lt/newCandidate

Daugiau informacijos: https://bit.ly/32NQhDw

Registracija vyksta iki 2020 m. rugsėjo 9 d. 18.00 val.

Informacija atnaujinta 2020-09-03 11:30

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}