Pradžia
Pradžia

Virtuali paroda „Tarptautinių studijų dienos 2020“

Virtuali paroda vyks spalio 22-24 dienomis.


Svarbiausia dalyvavimo parodoje sąlyga – išankstinė registracija.

Registruokitės šiandien ir susipažinkite su parodos dalyviais, renginių programa, taip pat individualių susitikimų tvarkaraščiu norintiems aptarti svarbius klausimus su jus dominančios įstaigos atstovais.

Daugiau apie parodos dalyvius: https://bit.ly/3dvmK6B

Sužinokite apie studijų finansavimą, galimybę gauti stipendiją universitete arba vidurinėse mokyklose, taip pat apie studijų paskolas ir nemokamą išsilavinimą.

Dalyvaukite nemokamuose WEB seminaruose, informaciniuose susitikimuose ir diskusijose, kuriuos organizuos patys parodos dalyviai ir švietimo įstaigų atstovai.

Konsultuokitės su Baltic Council for International Education parodos organizatoriais – jūsų individualūs konsultantai užsienio klausimais, kurie Jums padės ne tik pateikti stojimo dokumentus, bet ir konsultuos viso stojimo proceso metu. Jums padės išsirinkti tinkamiausią universitetą ar mokyklą Didžiojoje Britanijoje, Danijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Italijoje, JAV ir kitose šalyse.

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA: https://forms.gle/pCNs1khRurcnrNTH6

Virtuali paroda „Tarptautinių studijų dienos 2020“ pasiekiama visomis priemonėmis: kompiuteryje, planšetėje arba išmaniajame įrenginyje.

Iki susitikimo parodoje „Tarptautinių studijų dienos 2020“!

Baltic Council komanda!

Informacija atnaujinta 2020-10-12 15:33

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}