Pradžia
Pradžia

Konferencija apie besikeičiančias socialinio darbo sąlygas

Konferencija apie besikeičiančias socialinio darbo sąlygas

Marijampolės savivaldybės vicemeras Artūras Visockis ir Marijampolės savivaldybės tarybos narys, Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Alvydas Kirkliauskas dalyvavo Marijampolės kolegijoje vykusioje tarptautinėje  konferencijoje „Socialiniai pokyčiai ir socialinis darbas: besikeičiančios socialinio darbo sąlygos laike ir erdvėje“.

Sveikindamas konferencijos dalyvius A. Visockis džiaugėsi socialinių darbuotojų profesionalumu ir gerais darbo rezultatais Marijampolės savivaldybėje: „Socialinio darbuotojo pareigos yra labai sudėtingos, kasdien tenka atjausti ir įsigilinti į kitų žmonių problemas. Tai reikalauja daug profesinių žinių, kurios padeda geriau pažinti žmogų. Džiugu, kad mūsų savivaldybėje socialinių paslaugų sistema yra ypač išplėtota, tačiau efektyvus socialinių paslaugų teikimas neįsivaizduojamas be aukštos kvalifikacijos socialinių darbuotojų. Šiandienos konferencija siūlo įdomią ir naudingą programą, todėl dėkoju organizatoriams už suteiktą galimybę išgirsti apie naujausius socialinio darbo metodus“.

Organizatoriai suskaičiavo, kad iš viso konferencijoje užsiregistravo daugiau nei 100 dalyvių. Konferencijos programoje šiais metais buvo siūlomos labai įvairios temos: multidimensinė šeimos terapija, socialinių įgūdžių lavinimas teatrine veikla, socialinio užimtumo skatinimas, tapyba ant vandens terapiniame kontekste, psichoemocinė sveikata, darbo su intelekto negalią turinčiais asmenimis metodai, vaiko su negalia problemos socialinėje erdvėje, asmenų emocijų valdymo sunkumai.

Konferencijos organizatoriai ir partneriai: Marijampolės kolegija, Marijampolės socialinės pagalbos centras, Lietuvos socialinio darbo mokyklų asociacija Liepojos universitetas.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}