Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Akcija MARIJAMPOLĖ DARO 230

Svarstote, kodėl Marijampolė sugalvojo šiemet tapti Lietuvos romantikos sostine?

  • Nes trečius metus besitęsianti pandemija yra ne tik sveikatos, tačiau ir psichinės, emocinės sveikatos krizė, be to, padaugėjo skyrybų: Pernai užfiksuotas skyrybų bumas – Lietuvoje registruota penktadaliu daugiau skyrybų nei 2020 m., o Marijampolėje skyrybų pernai padaugėjo 5 proc. – nuo 209 iki 219.

  • Nes norime žmonėms  pakelti ūpą, optimizmą, gyvenimo džiaugsmą, todėl švęsdama 230 gimtadienį, Marijampolė mažins šį vyraujantį žmonių nerimą kviesdama pajausti romantikos pulsą mieste!

Akcija „Marijampolė daro 230”

Statistikos departamento duomenimis, pernai Lietuvoje gimė 24,6 tūkst. kūdikių – tokio žemo gimstamumo šalyje nebuvo per paskutiniuosius 60 metų. Naujagimių kasmet mažėja ir Marijampolės savivaldybėje: 2019 metais gimė 614 kūdikių, 2020-aisiais – 490, o 2021-aisiais – 482. Todėl išsikėlėm tikslą – miesto gimtadienio proga paraginti gyventojus susilaukti vaikų tam, kad kitąmet miesto gimtadienį švenčiančiųjų naujagimių marijampoliečių būtų bent 230-čia daugiau nei praėjusiais metais.

Nuo vasario 14 d. komunikacijos priemonėmis sieksime pasvarstyti apie šeimos padidėjimą, miesto gėlių salonuose ir kavinėse dalinsime afrodiziakus, daugiavaikėms šeimoms organizuosime foto sesijas ir pasakosime jų sėkmingas šeimos istorijas, o vėliau, gegužės mėn. per ,,Cukrinį festivalį", organizuosime vaikų vežimėlių slalomą, juk vaikų turėti ne tik prasminga, bet ir smagu!

Visus metus bus organizuojami istoriniai ir meniniai renginiai bei romantiški susitikimai įvairiose miesto erdvėse – kviesime eiti į pasimatymus, sukursime romantiškus maršrutus, dalysimės mintimis (savo tarme), kas mums yra romantika.

 

Informacija atnaujinta 2022-05-10 10:45

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}