Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Artėjant mirusiųjų pagerbimo šventėms...

Artėjant mirusiųjų pagerbimo šventėms...

Artėja mirusiųjų pagerbimo dienos – Visų šventųjų diena bei Vėlinės (ilgės), kai skubėsime lankyti išėjusiųjų Anapilin kapus. Uždegsime žvakę, pagerbsime artimųjų atminimą malda ir gėlėmis.

Prieš šventes Marijampolės miesto kapinėse visada juntamas savotiškas sujudimas: gyventojai grėbia lapus, kapus puošia žaliomis eglių ir tujų šakomis, gražiausiais gėlių žiedais, sutvarko ne tik artimųjų, bet ir užmirštus bei apleistus kapus.

Norime atkreipti dėmesį, kad tvarkant kapus reikia laikytis ramybės, tvarkos, rūšiuoti žaliąsias atliekas. Prie konteinerių, kad jie taip greitai nebūtų pripildyti, yra prikabinti didmaišiai, kurie skirti sugrėbtiems lapams sukrauti. Įsidėmėkite, kad į šiuos maišus dėti kitokias atliekas negalima, kaip negalima dėti surinktų į polietileninius maišelius lapų su maišeliais – būtinai iškratykite lapus į didmaišį, o polietileniniam maišeliui suraskite tinkamą konteinerį.

Tvarkykime artimųjų kapus atsakingai, kad Visų šventųjų bei Vėlinių dienomis prisimindami savo artimuosius, ne tik pagerbtume jų atminimą žvakės šviesa ir gėlės žiedu, bet pajustume ramybę ir susikaupimą.


Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}