Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Dalyvaukite konkurse „Žydinti Marijampolė“!

Dalyvaukite konkurse „Žydinti Marijampolė“!

Vasaros nuostabus žydėjimas parkų gėlynuose ir viešosiose erdvėse, grožis prie gyvenamųjų namų ir visuomeninių pastatų kasdien džiugina marijampoliečius bei miesto svečius, seniūnijų gyventojus ir bendruomenes.

Tradicija tampantis konkursas „Žydinti Marijampolė“ vėl kviečia dalintis – siųsti savo puoselėjamos aplinkos ir žydinčių gėlynų nuotraukas.

Pastebėkime aplink mus kuriamą grožį ir išrinkime gražiausiai gėlynais ir dekoratyviniais želdiniais papuoštą aplinką, individualius namus, daugiabučių namų ir sodų bendrijas, įstaigas, įmones bei organizacijas. Konkursu „Žydinti Marijampolė“ siekiame skatinti gražinti ir puoselėti savo namų ir darbo įstaigų, seniūnijų ir bendruomenių aplinką.

Kviečiame ir šiemet gyventojus, įstaigas, įmones, bendruomenes aktyviai dalyvauti konkurse „Žydinti Marijampolė“: iki rugsėjo 20 d. laukiame jūsų nuotraukų el. paštu komunikacija@marijampole.lt (konkursui „Žydinti Marijampolė“).

Konkursui siųsti ne daugiau kaip 4 vieno objekto nuotraukas, kuriose būtų matomi žydintys gėlynai ir  želdiniai bei visa pastato ar teritorijos aplinka.

Konkursui atsiųstos nuotraukos bus suskirstytos ir vertinamos pagal šias grupes:

  • ugdymo įstaigų;
  • įmonių;
  • įstaigų ir organizacijų;
  • daugiabučių gyvenamųjų namų;
  • individualių gyvenamųjų namų;
  • bendruomenių;
  • sodų bendrijų.

Nuo rugsėjo 21 iki rugsėjo 30 dienos už labiausiai patikusius žydinčius gėlynus ir sukurtas grožio oazes bus galima balsuoti Marijampolės savivaldybės socialiniame tinkle „Facebook“ prie nuotraukos  paspaudžiant „patinka“.

Laimėtojai bus renkami atsižvelgus į paspaustų „patiktukų“ skaičių ir vertinimo komisijos balsus (vienodu santykiu). Konkurso nugalėtojų paskelbimas ir apdovanojimai planuojami spalio mėnesį.

Kartu išrinksime gražiausiai pasipuošusius individualius namus, daugiabučių namų ir sodų bendrijas, įstaigas, įmones, organizacijas, bendruomenes.

Džiaugiamės ir dėkojame puošiantiems miestą, seniūnijas, bendruomenes, gyvenamuosius namus, visuomeninius pastatus, balkonus ir aplinką gėlynais bei dekoratyviniais želdiniais, puoselėjantiems ir dovanojantiems žydėjimo grožį nuo pavasario iki rudens.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}