Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

ESO kviečia Marijampolės miesto ir savivaldybės gyventojus įsivesti dujas

Elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ plečia dujotiekio tinklą Marijampolės mieste ir savivaldybėje ir kviečia gyventojus šildytis namus gamtinėmis dujomis – nebrangiu ir švariu kuru.

 

Gamtinės dujos –  šiuo metu vienas iš pigiausių ir švariausių šildymo būdų, kurį renkasi vis daugiau Lietuvos gyventojų. Per pastaruosius ketverius metus gamtinių dujų kaina sumažėjo trečdaliu. Gyventojų apklausos duomenimis, 100-150 kv. metrų dydžio namo apšildymas dujomis vidutiniškai per mėnesį kainuoja 50-150 eurų (priklausomai nuo namo amžiaus, būklės, apšiltinimo medžiagų).

ESO primena, kad dujotiekio nutiesimas iki gyventojų sklypo yra gerokai sutrumpėjęs – dabar užtrunka iki 130 arba iki 230 kalendorinių dienų. Nuo pernai ESO gyventojams pradėjo teikti ir vidaus dujotiekio įrengimo paslaugą kliento sklype ir namuose.

Prijungimo kaina pagal Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos įkainius susideda iš dviejų dalių – pastoviosios (276,03 eurų) bei kintamosios dalies, priklausančios nuo atstumo iki dujotiekio (16,54 eurų už metrą).

Gatvė

V. Kudirkos(nuo 72 iki 88)  g., Tulpių g., Marijampolė

739,16 Eur

Lazdynų g., Lazdynų skg., Akacijų g., Karklų g., Karklų skg., Marijampolė

~700 Eur

Sūduvos g., Marijampolė

666,23 Eur

Gedimino g., Birštono g., Marijampolė

662,74 Eur

J. Biliūno g., Marijampolė

673,00 Eur

S. Nėries g., Marijampolė

580,21 Eur

J. Jablonskio g., Maironio g., Marijampolė

702,78 Eur

   

Jei atsiras gyventojų, pageidaujančių įsivesti dujas kitose gatvėse, į tai bus atsižvelgiama. Marijampolės gyventojams, dar neteikusiems prašymo įsivesti dujotiekio savo namuose, paprasčiausia tai padaryti www.dujuivedimas.lt.

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}