Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Kviečiame išsirinkti mėgstamiausią popamokinę veiklą!

Kviečiame išsirinkti mėgstamiausią popamokinę veiklą!

Marijampolėje jau trečius metus, prieš rugsėjo 1-ąją, organizuojama tėvelių ir vaikų pamėgta „Vaikų būrelių ir užimtumo mugė“. Mugės dalyviai kasmet kviečiami susipažinti su daugybe skirtingų veiklų, išbandyti įvairius užsiėmimus, pamatyti smagius kolektyvų pasirodymus, išsirinkit mėgstamus būrelius, pabendrauti su organizatoriais, atskleisti savo gebėjimus ir laimėti prizų.

Šiemet nepavyko užsisakyti puikaus oro mugės dienai, todėl lankytojų nebuvo tiek daug, kiek tikėtasi. Bet, kaip kad sako viena iš šios mugės idėjos sumanytojų Mero patarėja Agnė Pavelčikienė, kiekvienas išbandymas yra nauja galimybė!

„Buvo labai smagu matyti, kaip aktyviai šiai mugei ruošėsi įstaigos, klubai, būreliai, laisvieji mokytojai tam, kad vaikai galėtų pamatyti, išbandyti ir išsirinkti mėgstamiausius būrelius, sporto, šokių, dainų, kūrybos, kalbų ir technologijų užsiėmimus. Visuomet į mugę atvyksta tikrai labai daug šeimų, o šiemet daugelį namuose sulaikė prapliupęs lietus. Tiems kas negalėjo ateiti, nusprendėme paruošti informaciją apie užimtumo veiklų galimybes, kad tėveliai ir vaikai galėtų išsirinkti pačią geriausią popamokinę veiklą“, - pasakojo mero patarėja.

ČIA rasite visą informaciją apie Marijampolėje organizuojamus vaikų būrelius ir užimtumo galimybes. Jeigu organizuojate popamokinę veiklą ir neradote savęs sąraše, apie tai informuokite el. paštu komunikacija@marijampole.lt

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}