Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Kviečiame teikti informaciją asbesto turinčių gaminių inventorizavimui

Kviečiame teikti informaciją asbesto turinčių gaminių inventorizavimui

Marijampolės savivaldybės administracija, vadovaudamasi duomenų apie asbesto turinčių gaminių kiekius teikimo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2017 m. gruodžio 22 d. įsakymu Nr.D1-1040 „Dėl duomenų apie asbesto turinčių gaminių kiekius teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, renka duomenis apie Marijampolės savivaldybės teritorijoje esančių asbesto turinčių gaminių kiekus. Todėl prašome statinių savininkus, statinių naudotojus, valdytojus būti pilietiškais ir aktyviai seniūnijoms pagal gyvenamą vietą teikti duomenis apie gyvenamuosiuose namuose ir kituose statiniuose esantį, jiems statyti panaudotą asbesto turinčių gaminių kiekį. Asbesto turinčių gaminių kiekio apskaičiavimo ataskaitos formas užpildyti galima seniūnijose (būtina su savimi turėti namų inventorizavimo dokumentus) arba į seniūnijas užpildytą formą siųsti elektroniniu paštu.

Informaciją apie asbesto turinčius gaminius prašome pateikti iki 2020 m. vasario 28 d., vėliau gauti duomenys bus pateikti kitame informacijos teikimo LR Aplinkos ministerijai laikotarpyje.

Iškilus neaiškumams kaip pildyti ataskaitą, galite kreiptis į Marijampolės savivaldybės administracijos Aplinkotvarkos ir infrastruktūros skyriaus vyr. specialistę Robertą Kelertienę tel. (8 343) 90041, el. p. roberta.kelertiene@marijampole.lt

Primename, kad Pasaulinės sveikatos organizacijos duomenimis, asbestas ar jo turintys gaminiai yra kenksmingi aplinkai ir žmonių sveikatai.

 

Asbesto turinčių gaminių kiekio apskaičiavimo ataskaitos forma

Asbesto turinčių gaminių inventorizacijos ataskaitos pildymo aprašymas

 

Marijampolės savivaldybės administracijos

Aplinkotvarkos ir infrastruktūros skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}