Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Nemokamos vaikų vasaros užimtumo veiklos – sugrįžta!

Nemokamos vaikų vasaros užimtumo veiklos – sugrįžta!

„Tėveliai jau kuris laikas domėjosi ar ir šiais metais vyks nemokamo vaikų vasaros užimtumo veiklos, tad džiaugiuosi, kad galime pasakyti: Taip, tikrai vyks“, – sako savivaldybės mero patarėja Agnė Pavelčikienė.

A. Pavelčikienė priduria, kad nors šiais metais veiklų spektras nėra toks gausus kaip praėjusiais metais, tai vis tiek puiki galimybė jūsų mažiesiems turiningai leisti vasarą ir dalyvauti mėgstamose veiklose, susitikti su draugais ir praplėsti akiratį.

Jau birželio 20 dieną pirmieji mažieji vasarotojai bus laukiami vienoje iš šią vasarą siūlomų nemokamo vaikų vasaros užimtumo veiklų. Šiais metais įvairias veiklas vaikučiams siūlo aštuonios savivaldybės įstaigos: Moksleivių kūrybos centras, Meno mokykla, P. Kriaučiūno viešoji biblioteka, Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejus, Kultūros centras, Dramos teatras, VšĮ „Marijampolės futbolo centras“ ir Sporto centras.

Registracija į veiklas bus išties paprastesnė ir patogesnė, nes vyks elektroniniu būdu. Tiesa, iškarto registruotis į visos vasaros laikotarpio veiklas nebus galima. Tarkim nuo šiandien galima registruoti vaikučius į birželio mėnesio veiklas, nuo liepos 4 dienos į liepos mėnesio veiklas, o nuo liepos 20 d. į rugpjūčio mėnesio veiklas. Tokiu būdu siekiama užtikrinti, kad daugiau vaikučių turėtų galimybes sudalyvauti nemokamose vaikų vasaros užimtumo veiklose.

Žinome, kad yra tėvelių, kurie taip pat domisi galimybe gauti dalinį finansavimą vasaros stovyklai. Informaciją apie tai planuojama paskelbti šios savaitės pabaigoje.

Registracija į veiklas, kontaktai ir veiklų aprašymai

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}