Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Pradedamos formuoti darželių eilės

Pradedamos formuoti darželių eilės

Nuo šių metų startavo elektroninė centralizuota vaikų registravimo ir priėmimo į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes (toliau tekste - darželius) tvarka.

Marijampoliečiai, registravę vaikučius į darželius, nuo birželio pradžios į elektroninio pašto dėžutes gauna informaciją apie priėmimą ir kvietimą pasirašyti sutartis.:

„Informuojame, kad Jūsų vaikas “vardas, pavardė”  nuo 2018-09-01 d. yra priskirtas į “darželį”. Ne vėliau kaip per 10  darbo dienų nuo šio pranešimo, prašome atvykti į įstaigą pasirašyti  ugdymo  sutartį ir pateikti su vaiko priėmimu susijusius dokumentus“.

Atvykstant į ugdymo įstaigą tėveliams pasirašyti sutartį, reikia pateikti vaiko gimimo liudijimo kopiją, dokumentus (jų kopijas), patvirtinančius priėmimo prioritetą, jei tokių yra.

Jeigu tėvai (globėjai, rūpintojai), negali nuvykti į priskirtą  lankyti įstaigą nustatytu terminu dėl pateisinamų priežasčių (liga, išvykimas), jie privalo ne vėliau kaip per 10 darbo  dienų nuo pranešimo  apie priskirtą įstaigą  gavimo elektroniniu ar registruotu laišku pranešti įstaigos vadovui kitą sutarties  pasirašymo ir reikalingų dokumentų pateikimo datą.

Atkreipiame dėmesį, jog laiku nepranešus apie pageidavimą lankyti priskirtą įstaigą arba priskirtoje įstaigoje nepateikus vaiko priėmimui reikalingų dokumentų, netenkama ugdymo vietos ir vaiko duomenys išbraukiami iš informacinės sistemos eilės. 

Pranešimą apie kvietimą atvykti pasirašyti sutartį patekusiųjų į darželius vaikų tėvai gaus iki birželio 15 d.

Nepatekusiųjų į darželį dėmesiui. Sąrašai bus tikslinami birželio antroje pusėje ir rugpjūčio mėnesį, kadangi vyksta migracija, neatvyksta pasirašyti sutarties ir kt., todėl atsiras keletas laisvų vietų, kurias užims laukiantys eilėje.

Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}