Pradžia
Pradžia

Registracija į penktas klases!

Registracija į penktas klases!

Prašymai 2024/2025 mokslo metais mokytis Marijampolės savivaldybės mokyklų 5-tose klasėse pradedami registruoti nuo 2024 m. vasario 10 d.  8.00 val.

Anksčiau nurodyto laiko užpildyti ir pateikti prašymai negalios!

Pirmo etapo penktokų prašymų registracija vyks iki gegužės 31 d.

Primename, kad prašyme turite nurodyti 2 (dviejų) mokyklų pasirinkimus pagal savo prioritetus, t. y. 1-oje vietoje nurodyti tą įstaigą, kurioje norima, kad vaikas mokytųsi, 2-oje – įstaigą, kaip alternatyvą, jei vaikas nepatektų į norimą mokyklą.

Akcentuojame, jog nesvarbu, ar vaikas pradės lankyti naują įstaigą, ar mokslus planuoja tęsti toje pačioje mokykloje pabaigęs 4-ą klasę, prašymus per sistemą nurodytu laikotarpiu pateikti būtina visiems.

Pasibaigus I etapui ir paskirsčius vaikus į mokyklas (birželio pradžioje), apie pagrindinio priėmimo į 5 klases II etapo pradžią bus skelbiama vėliau.

Tėvai (globėjai, rūpintojai) apie vaiko priskyrimą mokyklai informuojami automatiškai elektroniniu paštu.

Prašymus galima pildyti elektroniniu būdu Priėmimo į Marijampolės savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas informacinėje sistemoje (https://svietimas.marijampole.lt/) arba darbo dienomis kreipiasi į Registratorių (J. Basanavičiaus a. 1, Marijampolė). Pastaruoju atveju Registratorius įregistruoja vaiką į IS, kai tėvai (globėjai, rūpintojai) pateikia rašytinį prašymą.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Švietimo, kultūros ir sporto skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}