Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Rugpjūtį nenuobodžiauk – registruokis į nemokamas vaikų vasaros užimtumo veiklas

Rugpjūtį nenuobodžiauk – registruokis į nemokamas vaikų vasaros užimtumo veiklas

Jaunieji vasarotojai visą liepos mėnesį gausiai dalyvavo nemokamose vaikų vasaros užimtumo veiklose ir laisvalaikį leido pildydami savo žinių bagažą. Tad ir paskutinį vasaros mėnesį mažieji marijampoliečiai kviečiami praleisti turiningai, draugų apsuptyje.

Šiais metais savivaldybės įstaigos, organizacijos bei laisvieji mokytojai siūlo beveik 30 įvairių sričių užimtumo programų. Visi, kurie norėjo ir nespėjo užsiregistruoti į anksčiau skelbtas veiklas, kviečiami nepraleisti progos ir tai padaryti dabar.

Rugpjūčio mėnesį užsiėmimus vaikams siūlo ir organizuoja VšĮ „VšĮ Marijampolės futbolo centras“, VšĮ Aerobinės gimnastikos studija Iliuzija, Marijampolės kultūros centras, Marijampolės dramos teatras, Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka, Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejus, Marijampolės sporto centras bei Marijampolės meno mokykla.

„Vos tik prasidėjus registracijai į liepos mėnesį skelbtas užimtumo veiklas pasipylė susidomėjusių tėvelių skambučiai, o kai kurios programos taip greitai užsipildė, jog laisvų vietų neliko akimirksniu. Tai rodo, jog nemokamos vaikų vasaros užimtumo veiklos yra įdomios ir reikalingos. Tikimės ir šios, naujos, rugpjūčio mėnesio veiklos sukvies tokį pat gausų būrį smalsių mažųjų marijampoliečių“, – sako savivaldybės mero patarėja Agnė Pavelčikienė.

Taip pat primename, kad norint dalyvauti veiklose, tereikia kartu su vaiku išsirinkti labiausiai patinkančius užsiėmimus ir į juos užsiregistruoti. Derėtų nepamiršti, kad veiklų metu tėveliai yra atsakingi už saugią vaikų kelionę į veiklos vietą ir atgal į namus.

Iš anksto dėkojame tėveliams, kurie pasikeitus šeimos planams, informuoja organizatorius, kad vaikučiai negalės dalyvauti veiklose, kuriose dalyvauti buvo jau užsiregistravę. Tokių atsakingų tėvelių dėka į norimas veiklas gali patekti kiti norintys vaikai.

Visas rugpjūčio mėnesio veiklas galite rasti žemiau.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}