Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Sergantiems onkologinėmis ligomis – pigesnė kelionė autobusu

Sergantiems onkologinėmis ligomis – pigesnė kelionė autobusu

Birželio 25 d. Marijampolės savivaldybės taryba nusprendė suteikti teisę įsigyti važiavimo vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais bilietą su 80 proc. nuolaida asmenims, turintiems „POLA“ kortelę. Šio projekto tikslas - siekti kuo geresnės onkologinių pacientų gyvenimo kokybės ir sumažinti finansinę naštą asmenims, sergantiems onkologinėmis ligomis.

Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija (POLA) vėžiu sergantiems asmenims nemokamai išduoda POLA kortelę, pateikiant asmens dokumentą ir onkologinės ligos diagnozę patvirtinantį dokumentą. Jeigu onkologinė liga diagnozuojama nepilnamečiui asmeniui, ši kortelė gali būti išduodama vienam iš jo tėvų/globėjų. Kortelė yra vardinė su unikaliu numeriu, paslaugų teikėjas visada turi teisę paprašyti asmens dokumento ir POLA garantuoja, jog pagalba pasinaudos tik tie, kam ji yra skirta. Asociacija 2018 m. gegužės 31 d. duomenimis yra išdavusi 8100 POLA kortelių visoje Lietuvoje. Marijampolės apskrityje išduota 146 asmenims, Marijampolės mieste 128 asmenims.

Tarybos sprendimu patvirtinta, kad nuo 2018 m. liepos 1 d. bus suteikiama teisė įsigyti važiavimo vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais bilietą su 80% nuolaida asmenims, turintiems POLA kortelę. Ši nuolaida bus taikoma  UAB „Marijampolės autobusų parkas“, UAB „Angelma“, Vidos Burokienės paslaugų įmonės, Gintauto Kaleininko paslaugų įmonės,  Arūno Kučinsko paslaugų įmonės, Antano Martinkevičiaus paslaugų įmonės ir Gintaro Mikulio paslaugų įmonės vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutuose.

Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}