Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Svarbi informacija socialinių kortelių turėtojams

Svarbi informacija socialinių kortelių turėtojams

UAB „Jarinta“ nuo 2019-03-14 nutraukė socialinių kortelių pagaminimo ir aptarnavimo sutartį, todėl jau kovo mėnesį pašalpos nebus pravedamos šiai įmonei, t. y. į prekybos centrą „Kubas“ ir į UAB „Palink“ IKI prekybos tinklo parduotuves. Šiose parduotuvėse gyventojai galės išnaudoti tik tą pašalpų sumą, kuri buvo pervesta į socialines korteles sausio ir vasario mėnesiais. 

Šiuo metu vykdomas naujas viešasis pirkimas dėl socialinių kortelių pagaminimo ir aptarnavimo. Su laimėjusia įmone sutartį numatoma pasirašyti kovo mėn. pabaigoje arba balandžio mėn. pradžioje.

Kovo mėn. į socialines korteles nei socialinės pašalpos, nei išmokos vaikams nebus pervedamos. Kovo mėn. gyventojams, kuriems socialinės pašalpos ir išmokos vaikams skirtos į socialines korteles, bus apmokamos jų gyventojų pateiktos sąskaitos faktūros. Pirkti pagal sąskaitas faktūras gyventojai galės iki kovo 29 d. imtinai. Prekes gyventojai gali pirkti jiems tinkamose parduotuvėse ir pateikti už prekes išrašytas sąskaitas faktūras. Kaimiškų seniūnijų gyventojai sąskaitas faktūras gali pateikti kaimiškų seniūnijų specialistams arba Piniginės paramos skyriaus specialistui (J. Basanavičiaus a.1, Marijampolė, 115 kab.), miesto gyventojai – Piniginės paramos skyriaus specialistui (J. Basanavičiaus a.1, Marijampolė, 115 kab.).     

Prašome gyventojų supratimo ir atsiprašome už laikinus nepatogumus.     

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}