Pradžia
Pradžia

Informacija apie parengtą Marijampolės savivaldybės mero potvarkio projektą dėl detaliojo plano keitimo pradžios ir planavimo tikslų

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 31 straipsnio 4 dalimi informuojame, kad yra parengtas Marijampolės mero potvarkio projektas „Dėl detaliojo plano, patvirtinto Marijampolės savivaldybės tarybos 2001 m. gruodžio 21 d. sprendimu Nr. 312 „Dėl detaliųjų planų tvirtinimo“, keitimo pradžios ir planavimo tikslų“.

Detaliojo plano keitimo tikslas - suformuoti racionalaus dydžio žemės sklypus esamų pastatų eksploatacijai ir inžinerinei infrastruktūrai, pakeičiant esamų žemės sklypų ribas, suformuoti naujus žemės sklypus, atsižvelgiant į Marijampolės miesto teritorijos bendrojo plano sprendinius, pakeisti nustatytus ir nustatyti papildomus detaliojo plano sprendinius, derinti fizinių ir juridinių asmenų ar jų grupių ir Savivaldybės interesus dėl teritorijos naudojimo ir veiklos plėtojimo teritorijoje sąlygų, nustatyti teritorijos naudojimo ir tvarkymo reglamentus.

Su parengtu potvarkio projektu ir papildomais dokumentais galite susipažinti čia: (papildomi dokumentai)

Fiziniai ir juridiniai asmenys pasiūlymus dėl detaliojo plano keitimo tikslų iki 2023 m. lapkričio 15 d. gali teikti raštu planavimo organizatoriui adresu J. Basanavičiaus a. 1, 68307 Marijampolė ir elektroniniu paštu administracija@marijampole.lt. Teikiant pasiūlymus, privaloma nurodyti vardą, pavardę (pavadinimą), adresą ir motyvus, kuriais pagrindžiamas pasiūlymas, bei pasiūlymo pateikimo datą.

Informacija atnaujinta 2023-10-27 15:50

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}