Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Triukšmo prevencija

Apie statybos, remonto, montavimo darbus gyvenamosiose patalpose ir gyvenamosiose teritorijose tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys ne vėliau kaip prieš 7 kalendorines dienas iki jų pradžios privalo informuoti Marijampolės savivaldybės administraciją (užpildant pranešimo formą) bei kaimynus (pateikiant laisvos formos informacinį pranešimą laiptinėje) ar daugiabučio namo administratorių. 

Užpildytą formą galite atsiųsti el. paštu administracija@marijampole.lt  arba užpildyti ir pateikti  prisijungus per elektroninius valdžios vartus Triukšmo pranešimai (registruotiems vartotojams).
Taip pat yra galimybė raštu užpildytą pranešimo formą pateikti vietoje ar siųsti registruotu paštu Marijampolės savivaldybės administracijai (J. Basanavičiaus a. 1, Marijampolė).

Triukšmo pranešimo formos pavyzdys

Marijampolės savivaldybės gyvenamosiose teritorijose ir gyvenamosiose patalpose leidžiamas statybos darbų pradžios ir pabaigos laikas:
darbo dienomis nuo 8 iki 19 val.;
šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis nuo 10 iki 18 val.

Statybos darbų triukšmo kontrolieriaus funkcijas Marijampolės savivaldybėje vykdo Marijampolės savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius.
Kilus klausimams galite kreiptis tel. (8 343) 90 056, 8 611 49 332 arba el. paštu viesoji.tvarka@marijampole.lt 

Informacija atnaujinta 2021-05-03 16:40