Pradžia
Pradžia

INFORMACIJA apie planuojamos ūkinės veiklos - kaimo turizmo paslaugų teikimo - atrankos išvadą dėl poveikio aplinkai vertinimo

  1. Planuojamos ūkinės veiklos užsakovai : Ona Birutė Graželienė ir Juozas Graželis,  gyv. Šlamučių g. 12, Neveronyse, Kauno raj.    
  2. Planuojamos ūkinės veiklos pavadinimas: Kaimo turizmo paslaugų teikimas
  3. Planuojamos ūkinės veiklos vieta:  Kalnynų k.,Gudelių sen.,Marijampolės sav.    
  4. Marijampolės regiono aplinkos apsaugos departamento 2011 04 15  Atrankos išvada Nr. MRS - 567  -  poveikio aplinkai vertinimas nėra būtinas. 
  5. Dėl išsamesnės nformacija apie planuojamą ūkinę veiklą galima kreiptis į veiklos organizatorius Oną Birutę Graželienę ir Juozą Graželį  gyv. Šlamučių g. 12, Neveronyse,  Kauno raj. tel. Nr. 868775985
  6. Motyvuotus  pasiūlymus dėl atrankos išvados  persvarstymo galima teikti Marijampolės     regiono aplinkos apsaugos departamentui  Dariaus ir Girėno g. 4,    Marijampolė, tel. 8-343-97802   10 darbo dienų nuo paskelbimo.   
  7. Susipažinti su visa atrankos medžiaga ir išvada galima Marijampolės RAAD, Dariaus ir Girėno g. 4, Marijampolėje, bei Šlamučių g. 12,  Neveronyse, Kauno raj.  10  darbo dienų nuo  paskelbimo.

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}