Pradžia
Pradžia

100-ojo gimtadienio proga Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda sveikino marijampolietę Emiliją Žaliauskaitę

100-ojo gimtadienio proga Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda sveikino marijampolietę...

Šiandien 100 metų jubiliejų švenčiančią marijampolietę Emiliją Žaliauskaitę sveikino Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, Savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus  vedėja Jolita Žukelienė ir Marijampolės miesto seniūnijos seniūnė Dalė Sabaliūnienė.

Sveikindamas šimtametę, meras P. Isoda palinkėjo sveikatos ir dar daug gyvenimo metų. „Per savo šimtą metų jūs patyrėte daugybę išgyvenimų ir sukaupėte gyvenimo išminties lobyną. Džiaugiamės, jog minime šį nuostabų jubiliejų šiandien kartu su jumis. Tegul einantys jūsų gyvenimo metai būna pripildyti dar daugiau šviesių dienų, o jūs ir toliau džiaukitės stiprybe ir gera nuotaika“, – kalbėjo meras P. Isoda.

Pati šimtametė yra kilusi iš Želsvos kaimo, į Marijampolės miestą persikėlė sulaukusi pensinio amžiaus. Dabar Emilija gyvena kartu su dukterėčia. Pasak artimųjų, jubiliatė visą gyvenimą buvo labai ramaus, tačiau valdingo, būdo, anuomet sunkiai dirbo kolūkyje. Visa jubiliatės šeima buvo ilgaamžiai, jos brolis taip pat sulaukė beveik 100 metų. Pasak dukterėčios, jubiliatės mėgstamiausia veikla dabar yra stebėti krepšinio varžybas ir sirgti už savo mėgiamą komandą – „Žalgirį“.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}