2018 metų 9-10(I-IIG) klasių mokinių anglų (užsienio) kalbos konkurso Marijampolės savivaldybės etapo nugalėtojas Rygiškių Jono gimnazijos mokinys
2018 m. sausio 23 d. įvyko 2018 metų šalies mokinių anglų (užsienio) kalbos konkurso Marijampolės savivaldybės etapas. Jame dalyvavo 17 Marijampolės savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 9-10(1-2G) klasių mokinių, pirmojo (mokyklos) etapo nugalėtojų.
Konkurso savivaldybės etapo nugalėtoju tapo Simas Liorančas, Rygiškių Jono gimnazijos mokinys (mokytoja - Gintutė Galadauskienė, II vietą laimėjo Ignas Grinius, Marijonų gimnazijos mokinys (mokytoja - Edita Avižienienė), III vietą - Augustė Zubrickaitė, Sūduvos gimnazijos mokinė (mokytoja - Inga Jurčikonytė-Kamiskienė).
Rygiškių Jono gimnazijos mokinys Simas Liorančas ir Marijonų gimnazijos mokinys Ignas Grinius įgijo teisę atstovauti Marijampolės savivaldybei šalies mokinių anglų kalbos konkurso finaliniame etape, kuris įvyks 2018 m. balandžio 13-14 dienomis Kauno Aušros gimnazijoje (Laisvės al. 95, Kaunas).
Savivaldybės etapo 1-3 vietų laimėtojai bus apdovanoti Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento Švietimo skyriaus diplomais, mokytojams, paruošusiems nugalėtojus, bus įteikti padėkos raštai.
Dėkojame savivaldybės mokyklų anglų kalbos mokytojams, paruošusiems konkurso dalyvius, vertinimo komisijos nariams, įvertinusiems mokinių gebėjimus.
Marijampolės savivaldybės administracijos
Švietimo, kultūros ir sporto departamento Švietimo skyriaus
vyriausiasis specialistas Valdimantas Kvietkauskas



Komentarai
{{msg}}