Pradžia
Pradžia

Artėjant premjerai: susitikime su režisieriumi Vyteniu Pauliukaičiu pokalbis apie kuriamą spektaklį „Apaštalė“ Marijampolėje

Artėjant premjerai:  susitikime su režisieriumi  Vyteniu Pauliukaičiu pokalbis  apie kuriamą...

Gruodžio 1 d. Marijampolėje laukia ypatingas įvykis – spektaklio „Apaštalė“ premjera. Marijampolės dramos teatre premjerinį spektaklį „Apaštalė“ stato į gimtąjį miestą  sugrįžęs žinomas televizijos laidų ir įvairių projektų režisierius bei vedėjas, scenaristas Vytenis Pauliukaitis.

Artėjant kūrybinio darbo premjerai, pasidalinti mintimis apie  pjesės pasirinkimą ir būsimą spektaklį bei teatro Marijampolėje ateities įžvalgomis režisierius Vytenis Pauliukaitis susitiko su  Marijampolės savivaldybės vicemeru Artūru Visockiu, Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėju Nerijumi Mašalaičiu ir skyriaus vyr. specialiste Vilija Dulske. 

„Turėjau atvirą ir šiltą pokalbį su režisieriumi Vyteniu Pauliukaičiu. Pakalbėjome apie kūrybą, ateities planus bei statomą spektaklį „Apaštalė“. Labai džiaugiuosi, kad režisierius sugrįžo į gimtinę ir stato spektaklį Marijampolės dramos teatre. Labai kviečiu visus gruodžio 1 d. stebėti premjerą “, – kviečia  vicemeras A. Visockis.

Naujas premjerinis spektaklis po pokyčių Marijampolės dramos teatre labai laukiamas. Prie spektaklio kūrimo dirba ne tik žinomas režisierius kraštietis V. Pauliukaitis, bet ir Marijampolės dramos teatro režisierė ir aktorė Milda Mažėtytė-Antanauskienė ir marijampoliečiams pažįstami teatro žmonės: dailininkas ir scenografas Deimantas Populaigis, kompozitorius Darius Klišys, Ilona Abramavičienė,  Rugilė Navickaitė, Ričardas Mockus, Raimonda Alesienė, Remigijus Janušaitis bei kiti. 

Premjera „Apaštalė“ – pagal  Andriaus Vaišnio pjesę statomas spektaklis, pasakojantis apie Feliciją Bortkevičienę,  knygnešę, spaudos darbuotoją, visuomenės veikėją, Steigiamojo Seimo narę, buvusią kandidatę į Lietuvos prezidentus, pirmąją moterį masonę Lietuvoje. Statyti spektaklį „Apaštalė“  Marijampolėje režisierius V. Pauliukaitis pasirinko neatsitiktinai, šie metai Seimo yra paskelbti Felicijos Bortkevičienės metais, o  jos gyvenimo veikla susijusi su Marijampole, nes ji artimai bendravo su Prezidentu Kaziu Griniumi.  

Nepraleiskite premjeros: gruodžio 1 d. 18:00 val.  spektaklis „Apaštalė“, 2 veiksmų dokumentinė drama, Marijampolės kultūros centro didžiojoje salėje. 
Bilietus galite įsigyti kultūros centro bilietų kasoje arba internetu:https://tickets.paysera.com/lt/event/spektaklis-apastale.

Daugiau apie spektaklį: https://shorturl.at/mxzX4 

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}