Atidaromas eismas po geležinkeliu Aušros gatve
Gruodžio 1 dieną (antradienį) ryte bus atidaromas automobilių transporto eismas po geležinkeliu Aušros gatve. Aušros gatve bus galima patekti į Saulės gatvę.
Vairuotojų prašome laikytis kelių eismo ženklų, nes Aušros-Geležinkelio gatvių sankryžos statyba tebesitęsia.
Marijampolės savivaldybės administracija



Komentarai
{{msg}}