Pradžia
Pradžia

Atidaromas eismas po geležinkeliu Aušros gatve

Gruodžio 1 dieną (antradienį) ryte bus atidaromas automobilių transporto eismas po geležinkeliu Aušros gatve. Aušros gatve bus galima patekti į Saulės gatvę.

Vairuotojų prašome laikytis kelių eismo ženklų, nes Aušros-Geležinkelio gatvių sankryžos statyba tebesitęsia.

 

Marijampolės savivaldybės administracija

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}