Pradžia
Pradžia

Atidaryta fotografijų paroda „Jaunimas. Tada ir dabar“

Atidaryta fotografijų paroda  „Jaunimas. Tada ir dabar“

Pasižymėkite savo kalendoriuose ir nepraleiskite šios neįtikėtinos progos išvysti žavingų vaizdų, kurie nukels Jus į kelionę laiku ir emocijomis. Pakvieskite draugus bei šeimos narius apžiūrėti įspūdingą parodą „Jaunimas. Tada ir dabar“.

Parodą įspūdingu pasirodymu atidarė šokių grupės „Arabeskas“ merginos. Žiūrovai išvydo šokio vyksmą tema – Jaunimas telefone.

Paroda, kurią organizuoja Všį „Visuomenės ir verslo plėtros institutas“, bendradarbiaudamas su Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejumi bei Marijampolės savivaldybe, yra jaunatviškos energijos, siekių ir svajonių šventė.

Pasak Marijampolės savivaldybės vicemerės Agnės Pavelčikienės, ši paroda kviečia pasinerti į žavingą fotografijų pasaulį, kuriame vaizduojama jaunystės laisvė ir nevaržoma prigimtis. Fotografijos vaizduoja nesenstančią jaunystės dvasią, jungiančią praeitį su dabartimi, o parodos lankytojai atras, kaip jaunatviškas entuziazmas ir ambicijos išliko nepakitusios dešimtmečius. Vicemerė taip pat dėkojo parodos organizatoriams, kurių sukurta paroda džiugins visą vasarą.

Ženkite į žavią kelionę, kuri tyrinėja jaunystės esmę, parodydama skirtingų kartų gyvybingą dvasią ir nesenstantį grožį.

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}