Atidaryta tautodailininkės D.Saukaitienės šiaudinių skulptūrų parodos „Žolynų virsmas“ atidarymą
Seime – tautodailininkės D. Saukaitienės šiaudinių skulptūrų paroda „Žolynų virsmas“
Lapkričio 4 dieną LR Seimo III rūmų galerijoje atidaryta tautodailininkės Danutės Saukaitienės šiaudinių skulptūrų paroda „Žolynų virsmas“.
Parodos iniciatorius – Marijampolėje išrinktas Seimo narys Albinas Mitrulevičius.
Menininkė jau daugiau nei dešimtmetį kuria šieno ir žolyno skulptūras. 2005 m. surengė pirmąją savo darbų parodą. D. Saukaitienė aktyviai dalyvauja mugėse, seminaruose, mielai dalijasi patirtimi kaip šienas virsta stebuklingu ir nematytu kūriniu. Tautodailininkės darbų tematika įvairi: gerviniai paukščiai, zodiako ženklai, gyvybės medžiai ir kt.
Lankytojai parodą galės apžiūrėti iki lapkričio 16 d.
Viešųjų ryšių tarnyba
Nuotrauka D. Micutienės
![]() |




Komentarai
{{msg}}