Pradžia
Pradžia

Baigiamas Dovinės vingio parko sutvarkymo pirmas etapas

Vasarą pradėjus Dovinės vingio parko tvarkymo darbus jau baigiamas vienas darbų etapas. Kadangi Dovinės vingio parko teritorija priskiriama rekreacinių miškų žemės naudojimo būdui, buvo reikalinga iš Aplinkos ministerijos gauti išdžiūvusių, keliančių pavojų medžių kirtimo kvotą. Gavus Aplinkos ministerijos 200 kub. m. medžių kirtimo kvotą, didžiojoje parko dalyje kartu su Marijampolės miškų urėdijos atstovais, buvo apžiūrėti, įvertinti želdiniai ir nuspręsta, kuriuos želdinius pirmiausia tikslinga iškirsti. Atlikus želdinių taksavimo darbus, parko teritorija buvo nušienauta, iškirsti išdžiūvę, keliantys pavojų, užstelbti medžiai. Darbus savivaldybės administracijos užsakymu vykdė UAB „Kelranga“, taip pat prie želdinių tvarkymo darbų prisidėjo Geležinių kaime įsikūrusio „Alfa centro“ bendruomenės nariai.

 

Aplinkos valdymo skyriaus informacija

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}