Pradžia
Pradžia

Bendrovė „DPD Lietuva“ Marijampolėje atidarė Siuntų skirstymo terminalą

 Bendrovė „DPD Lietuva“  Marijampolėje  atidarė Siuntų skirstymo terminalą

UAB „DPD Lietuva“, siuntų pristatymo bei kurjerių verslo lyderė Lietuvoje, priklausanti  tarptautinei siuntų pristatymo grupei „Geopost“, Marijampolėje,  Sasnavos gatvėje,  atidarė Siuntų skirstymo terminalą, kuris aptarnaus  visą Marijampolės regioną.

Atidarymo renginyje  dalyvavo  Marijampolės savivaldybės vicemeras Artūras Visockis, Tarybos nariai Alvydas Kirkliauskas ir Albinas Mitrulevičius, UAB „DPD Lietuva“ generalinis direktorius Robertas Vilkaitis,  UAB „DPD Lietuva“  atstovo Marijampolės  regione firmos „Sūdavija“ vadovas Gintautas Gutauskas ir Siuntų skirstymo terminalo vadovas Audrius Dzidolika bei  darbuotojai.

„Didėjant žmonių, apsiperkančių elektroninėse parduotuvėse, skaičiui, auga ir jų poreikis naudotis šias paslaugas teikiančių įmonių paslaugomis.  Džiaugiamės, kad sėkmingai dirbanti siuntų pristatymo bei kurjerių verslo įmonė  UAB „DPD Lietuva“ stiprina savo pozicijas Marijampolėje ir atidaro modernų padalinį. Tikime, kad šis siuntų skirstymo terminalas  prisidės prie kokybiškų paslaugų  marijampoliečiams  bei regiono gyventojams didinimo ir padės  patenkinti vis  augantį poreikį prekes greičiau atsiimti paštomatuose bei  operatyviai  gauti  kurjerių pristatomas siuntas. Linkiu  UAB „DPD Lietuva“ Marijampolės  padalinio ir šio  terminalo kolektyvui sėkmingo darbo“, —   sveikindamas su naujai įgyvendintu projektu sakė vicemeras  A. Visockis.

UAB „DPD Lietuva“ atstovas Marijampolės regione firma „Sūdavija“ jau daugiau kaip dešimt metų sėkmingai  vykdo veiklą teikdama transporto siuntų  pristatymo paslaugas „nuo durų iki durų“ ne tik apskrityje, bet ir siuntų pristatymą į užsienio šalis.

Paskelbtame 2023 m. tvariausių Lietuvoje prekės ženklų sąraše „DPD Lietuva“ tapo siuntų pristatymo sektoriaus lydere, šio tinklo paslaugomis sėkmingai naudojasi  ir marijampoliečiai bei Marijampolės regiono gyventojai.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}