Pradžia
Pradžia

Bibliotekoje – naujos modernios erdvės įdomiam vaikų ir jaunimo užimtumui

Bibliotekoje – naujos  modernios erdvės įdomiam vaikų ir jaunimo užimtumui

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje vyko projekto „Bendradarbiavimas integruojant socialinę atskirtį patiriančius vaikus ir paauglius“ baigiamoji konferencija, kurioje pristatytos vykdytos veiklos ir projekto rezultatai. Pagrindinis šio projekto tikslas – gerinti vaikų ir paauglių, ypatingai iš pažeidžiamų ir mažas pajamas gaunančių šeimų, integraciją ir socializaciją, didinti užimtumą bei įtraukimą į įvairias veiklas.

Konferencijoje dalyvavo Savivaldybės meras Povilas Isoda, mero patarėja Agnė Pavelčikienė, Tarybos nariai Alvydas Kirkliauskas, Irena Lunskienė  ir Vilius Krivickas, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiosios specialistės Aušra Biskienė ir Loreta Matusevičienė, Jungtinio techninio sekretoriato atstovės, projekto veiklų moderatoriai,   vaikų dienos centrų ir bibliotekos darbuotojai.

„Džiaugiuosi modernia ir šiuolaikiška Petro Kriaučiūno viešąja biblioteka, kuri tikslingai,  įgyvendindama ilgalaikę perspektyvą – ) nuolat gerinti bibliotekos infrastruktūrą ir veiklą,  rengia, gauna finansavimą ir sėkmingai   vykdo naujus projektus, kurie skirti įvairioms bibliotekos lankytojų grupėms. Ir šis projektas yra puikus pavyzdys, kad tokie  projektai prisideda prie bibliotekos infrastruktūros atnaujinimo ir modernizavimo,  o sukurtos naujos patrauklios erdvės  bei vykdomos veiklos įdomios ir patrauklios  vaikams ir  jaunimui, suteikiančios jiems  puikių  žinių, patirčių ir gerų emocijų bei formuojančios jų verslumą. Savivaldybė  artimiausiu metu dar prisidės prie šio projekto veiklų ir sukurtų naujų veiklų suaktyvinimo. Baigiami  projektiniai darbai ir artimiausiu metu bus įrengtas įvažiavimas į Multicentrą su neįgaliojo vežimėliu, leidžiantis patogiau naujomis erdvėmis bei modernia įranga Vaikų ir jaunimo edukacijos centre naudotis turintiems negalią. Dėkoju projekto vykdytojams ir visam bibliotekos kolektyvui už puikų darbą bei susiklausymą vykdant šio  projekto veiklas ir linkiu naujų idėjų ateities planams“, –  sveikindamas   projekto baigiamosios  konferencijos dalyvius ir svečius, sakė meras Povilas Isoda.

Sėkmingai įgyvendinto  ir puikiais rezultatais džiuginančio projekto  vykdytas veiklas ir sukurtas naujas erdves pristatė bibliotekos direktorė, projekto vadovė Daiva Kirtiklienė. Pristatydama projekto vykdymo darbus, direktorė džiaugėsi, kad   buvo atnaujintos Vaikų ir jaunimo edukacijos centro patalpos, ten įkurtos šešios funkcinės erdvės su modernia ir vaikams bei jaunimui patrauklia įranga kūrybiniams ir meniniams įgūdžiams lavinti, o veiklose aktyviai dalyvavo gausus būrys jaunųjų marijampoliečių.

Projekto „Bendradarbiavimas integruojant socialinę atskirtį patiriančius vaikus ir paauglius“ baigiamoje konferencijoje skaityti pranešimai  apie vykdomas  prevencines priemones vaikų  ir jaunimo problemoms spręsti ugdymo įstaigose savivaldybėje,  vaikų, o ypatingai jaunimo, verslumo ugdymo skatinimą,  naujosios (Z) kartos motyvacijos didinimą per įdomias veiklas.

 Šis projektas, kuris buvo vykdomas darniai ir profesionaliai dirbant bibliotekos  kolektyvui ir partneriams, įgyvendintas pagal Europos kaimynystės priemonę ir finansuotas Europos Sąjungos bei savivaldybės lėšomis, – dar viena  investicija, kuri  prisidės prie bibliotekos infrastruktūros atnaujinimo ir  modernių veiklos formų bei paslaugų plėtojimo.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}