Brangūs savivaldybės senjorai!
Nuoširdžiai sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga. Džiaugiuosi, kad esate aktyvūs mūsų bendruomenės nariai, įvairiausių kolektyvų, švenčių ir renginių dalyviai, dalijatės savo gyvenimiška išmintimi ir patirtimi.
Tegul ir ateityje džiugina Jūs dienų žydėjimas, nestinga aplinkinių šilumos ir pagalbos, o neįkainojama metų branda turtina gyvenimo aruodą.
Būkite sveiki, realizuokite save mėgstamoje veikloje, nestokokite artimųjų meilės, dėmesio ir dėkingumo!
Vidmantas Brazys
Marijampolės savivaldybės meras



Komentarai
{{msg}}