Pradžia
Pradžia

Dailės olimpiados nugalėtoja - Vilkaviškio vyskupijos Krikščioniškosios kultūros centro meno mokyklos mokinė

Informuojame, kad 2017 m. vasario 8 d. Marijampolės meno mokykloje įvyko Lietuvos mokinių dailės olimpiados Marijampolės savivaldybės etapas. Šių metų olimpiados tema: „Piliakalniai: praeities retrospektyva, dabarties realijos, ateities vizijos“.

Savivaldybės etape dalyvavo 20 bendrojo ugdymo mokyklų, Vilkaviškio vyskupijos Krikščioniškosios kultūros centro meno mokyklos ir Marijampolės meno mokyklos mokinių, pirmojo, mokyklos etapo, nugalėtojų.

I vietą savivaldybės etape laimėjo Roberta Misiukonytė, Vilkaviškio vyskupijos Krikščioniškosios kultūros centro meno mokyklos mokinė (mokytoja Jolita Bičkienė), II vietą - Audra Juozūnaitė, Marijampolės meno mokyklos mokinė (mokytoja Aušra Šuliokienė), III vietą - Viktorija Miežlaiškytė, Marijampolės meno mokyklos mokinė (mokytoja Jūratė Preikšienė) ir Domantas Kelpša, Marijampolės marijonų gimnazijos gimnazistas (mokytoja Birutė Talalajeva).

Savivaldybės etapo nugalėtoja Roberta Misiukonytė, Vilkaviškio vyskupijos Krikščioniškosios kultūros centro meno mokyklos mokinė, dalyvaus 2017 m. Lietuvos mokinių dailės olimpiados finaliniame  etape, kuris vyks balandžio 20-21 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje (Mokyklos g. 2, Ignalina).

Dėkojame Marijampolės meno mokyklos administracijai ir pedagogams, suorganizavusiems olimpiados savivaldybės etapą, švietimo įstaigų dailės mokytojams,  paruošusiems olimpiados dalyvius, vertinimo komisijos nariams, įvertinusiems mokinių gebėjimus.

 

Valdimantas Kvietkauskas,
Marijampolės savivaldybės administracijos
Švietimo, kultūros ir sporto departamento
Švietimo skyriaus vyriausiasis specialistas

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}