Pradžia
Pradžia

Daugiabučių namų savininkų bendrijų pirmininkų dėmesiui!

Š. m. sausio 19 d. (ketvirtadienį) 17 val. Marijampolės savivaldybės I a. salėje (J. Basanavičiaus a. 1) vyks susitikimas-pasitarimas su Marijampolės savivaldybės administracijos padalinių vadovais, UAB „Marijampolės butų ūkis“ vadovais. Susitikime-pasitarime taip pat dalyvaus UAB „Marijampolės šilumos tinklai“, UAB Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centro atsakingi darbuotojai.

Prašome aktyviai dalyvauti!

Marijampolės savivaldybės administracija

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}