Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Dėkojame šventinės aplinkos kūrėjams ir skelbiame nugalėtojus

Dėkojame šventinės aplinkos kūrėjams ir skelbiame nugalėtojus

Tęsiant  gražią tradiciją,  prieš Kalėdas Marijampolės savivaldybės Komunikacijos skyrius, kad  žiemos šventės  būtų šviesesnės ir džiugesnės, nežiūrint į visas šių metų ribojančias aplinkybes, pakvietė prisidėti prie šventinės nuotaikos kūrimo ir dalyvauti gražiausių kalėdinių papuošimų konkurse „Kalėdų virusas Marijampolėje“.

Trečius metus organizuojamo Marijampolės savivaldybės šventinės aplinkos puošimo konkurso dalyviai sukūrė daug gražių ir originalių kalėdinių puošmenų. Sukurtų Kalėdų nuotaika spinduliuojančių papuošimų nuotraukomis savivaldybės „Facebook“  paskyroje dalinosi 37 konkurso dalyviai.

Konkurso tikslas – pakviesti savivaldybės gyventojus, bendruomenes, įstaigas ir įmones puošti sodybas, pastatus, viešąsias erdves, daryti gražius darbus ir gražiausias žiemos šventes pasitikti kuo puošniau, patiems kurti kalėdinę nuotaiką bei dovanoti didžiųjų švenčių laukimo džiaugsmą, sukėlė tikrą kalėdinės  puošybos virusą.  Ir atrodo tas  kalėdinės puošybos virusas taip įsisautėjo, kad ne tik puošyba, bet ir  palaikančiųjų skaičiumi  konkurso dalyviai mėgino pranokti vienas kitą.

Konkurse dalyvavusiųjų  kalėdinių puošmenų nuotraukas peržiūrėjo beveik  400 000 „Facebook“ vartotojų. Konkursui pateiktos kalėdinės puošmenos surinko daugiau kaip 20 000 balsavusiųjų „patinka“ paspaudimų. Tai rekordiškai daug ne tik pamačiusių, balsavusių, pasidalinusių ir pasidžiaugusių konkurso dalyvių kalėdiniais papuošimais.

Pasibaigus žiemos švenčių laikotarpiui,  norime padėkoti visiems šventinės aplinkos grožio kūrėjams. Šių metų konkurso dalyvių kalėdinių puošmenų nuotraukos buvo vertinamos ne tik  pagal balsavusiųjų „patinka“ paspaudimų skaičių, bet jas peržiūrėjo ir savo fovoritus išrinko ir Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus sudaryta komisija, kuriai vadovavo Savivaldybės mero patarėja Agnė Pavelčikienė.   

„Džiugu, kad kalėdinių papuošimų konkursas kasmet sulaukia didelio susidomėjimo, o sukurta šventinė puošyba skleidžia šviesią ir džiugią šventinę nuotaiką, kuri šiemet ypatingai buvo visiems reikalinga. Praėjęs kalėdinis laikotarpis nedžiugino baltu sniegu,  negalėjome susitikti su artimaisiais ir draugais, bet kūrybiškai sukurtos puošmenos ir geri darbai, suteikiantys džiaugsmo ir pasigėrėjimo kitiems, turbūt yra geriausias atlygis už įgyvendintus kūrybinius sumanymus. Džiugina jūsų noras puošti savo įstaigų, namų ir bendruomenių aplinką bei noras dalintis šventiška nuotaika. Dėkoju už kūrybiškumą ir paskleistą kalėdinę šviesą. Džiaugiuosi, kad bendruomenės ir marijampoliečiai aktyviai dalyvauja konkurse, o nuo pat Kalėdų  balsavimas gražiausių kalėdinių papuošimų rinkimuose  pagal patiktukų („like“) skaičių buvo azartiškas ir skatino dalintis savo nuotraukomis. Sveikinu visus konkurso  dalyvius, linkėdama naujų kūrybinių sumanymų ir papuošimų idėjų kitiems metams, kad kalėdinių švenčių puošyba būtų originali, teiktų estetinį įspūdį, kurtų šviesią šventinę nuotaiką, pradžiugintų bendruomenę ir jungtų bendrystei“, – dėkodama kalėdinės puošybos konkurso dalyviams, sakė mero patarėja Agnė Pavelčikienė.

Suskaičiavus konkurso vertinimo komisijos ir balsavusiųjų paspaudus „patinka“ rezultatus,   išaiškėjo nugalėtojai aštuoniose kategorijose.

2020 metų gražiausių kalėdinių papuošimų konkurso „Kalėdų virusas Marijampolėje“ mugalėtojai:

Marijampolės kultūros centras – „Gražiausiai papuošta įstaiga“ ;

UAB „Prodenta“ – „Gražiausiai papuošta verslo įstaiga“;

Rasa ir Ričardas Sakalauskai  bei Rima ir Virginijus Borutai – „Gražiausiai papuoštas namas kaimiškoje vietovėje“,

Daiva ir Laurynas Anuškevičiai –  „Gražiausiai papuoštas namas mieste“ ;

Sūduvos bendruomenė ir Rimanto Stankevičiaus progimnazija – „Gražiausiai pasipuošusi bendruomenė“;

Vidas Zubrickas – „Gražiausiai papuoštas daugiabutis namas“;

Marijampolės moksleivių kūrybos centro „Šešupės“ tunto jūrų skautai – „Originaliausi  kalėdiniai papuošimai“;

Tursučių kaimo bendruomenė – „Dalinuosi Kalėdų gerumo dvasia“.

Kalėdinių papuošimų konkurso „Kalėdų virusas Marijampolėje“  dalyviai ir laimėtojai sulauks Savivaldybės mero Povilo Isodos padėkų ir šventinių dovanėlių. Šventinė nuotaika tuo ir ypatinga, kad užkrečiama kaip juokas ir yra jungiantis dalykas, suteikiantis daug džiaugsmo. Tegul jinai neblėsta visus metus.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}