Futbolo čempionų taure pasigrožėti gali kiekvienas
Dar visai neseniai nuvilnijo džiaugsmo banga visoje Marijampolėje po FK „Sūduva“ iškovotos pergalės. Apie šią pergalę byloja ir čempionams įteikta taurė.
Futbolininkų iškovota taure gali pasigrožėti kiekvienas norintis. Iki 2018 m. sausio 15 dienos ji eksponuojama Marijampolės savivaldybės administracijos pastate (J. Basanavičiaus a. 1) prie I aukšto salės.
Maloniai kviečiame pamatyti!
Viešųjų ryšių tarnyba
Odetos Žilinskienės nuotrauka




Komentarai
{{msg}}