Gruodžio 10 d. Konferencija „Suvalkija”- 20 metų demokratijos ir žmogaus teisių sargyboje”
Gruodžio 10 d. 11 val. Suvalkiečių draugijos taryba kviečia į konferenciją „Suvalkija”- 20 metų demokratijos ir žmogaus teisių sargyboje”, skirtą draugijos įkūrimo 20-mečiui pažymėti Konferencija vyks Marijampolės savivaldybės administracijos pirmojo aukšto salėje, Basanavičiaus 1.
Maloniai kviečiame dalyvauti



Komentarai
{{msg}}