Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Gyventojai kviečiami į susitikimą-diskusiją apie institucinės globos pertvarką Marijampolėje

Gyventojai kviečiami į susitikimą-diskusiją apie institucinės globos pertvarką Marijampolėje

Marijampolėje įgyvendinama institucinės globos pertvarka, kurios metu bus sukurtos alternatyvios paslaugos globos namams, kuriuose globojami psichikos ar proto negalią turintys asmenys. Šia pertvarka siekiama sukurti ne tik patogią infrastruktūrą, bet ir kompleksinę paslaugų sistemą neįgaliajam ar jo šeimai.

Įgyvendinat šią pertvarką, numatoma statyti šešis grupinio ir savarankiško gyvenimo namus psichikos ar proto negalią turintiems žmonėms. Taip pat bus nupirkti trys butai apsaugoto būsto paslaugoms teikti ir veiks socialinės dirbtuvės. Buvo planuota, kad namai bus statomi Tarpučių g. 107, Gardino g. 4, A. J. Greimo g. 92, Vasaros g. 73, Uosių g. 2 ir Gedimino g. 27A. Šiuo metu svarstoma galimybė pakeisti vieno namo statymo vietą.

Prieš žmonėms apsigyvenant grupinio ar savarankiško gyvenimo namuose, bus įvertinamos kiekvieno asmens galimybės, ar jis yra pakankamai pasirengęs, ar jo savarankiškumo lygis leidžia darniai gyventi kartu su kitais bendruomenės nariais.

Į susitikimą su gyventojais atvyksta LR Socialinės apsaugos ir darbo viceministrė Vilma Augienė. Norintys sužinoti daugiau ir sulaukti atsakymų į rūpimus klausimus kviečiami liepos 14 dieną 17.30 val. atvykti į Marijampolės savivaldybės administracijos I a. salę (J. Basanavičiaus a. 1).

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}