Į Cukraus fabriko jubiliejinį koncertą – nemokamu autobusu
2016 m. rugsėjo 8 d. organizuojamus Marijampolės cukraus fabriko 85-mečio renginius 16.00 val. vainikuos įspūdingas ansamblio „Lietuva“ koncertas kartu su garsia soliste Jovita Vaškevičiūte. Renginys vyks įspūdingo dydžio „Arvi cukrus“ fabriko sandėlyje, kuris tą vakarą virs sale. Šis koncertas yra dovana visiems darbuotojams, miestiečiams ir miesto svečiams.
Į atvirą koncertą veš autobusai nuo viešbučio „Mercure Marijampolė“ aikštelės 15.00 val. ir 15.30 val. bei parveš po koncerto.
Kviečiame atvykti į šventinį koncertą, naudojantis nemokamomis autobuso paslaugomis!
Viešųjų ryšių tarnyba



Komentarai
{{msg}}