Į Marijampolę keliauja Kalėdos: papuoškime aplinką, kad šventės būtų spalvingos!
Gruodžio 3 dieną Marijampolėje, J. Basanavičiaus aikštėje, bus įsižiebta Kalėdų eglė, šventinėmis puošmenomis nušvis Gedimino, Laisvės, Kęstučio, Vytauto, Vilkaviškio, Dailidės, Kauno gatvės.
Artėjant šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams Marijampolės savivaldybės administracija kviečia įmones, įstaigas, organizacijas ir gyventojus šventiškai papuošti ir savo aplinką: eglutes, namus, kiemus, balkonus, langus, vitrinas ir viešąsias erdves.
Pasitikime didžiąsias metų šventes šventiškai pasipuošę, kad šviesusis Kalėdų laukimas pripildytų mūsų širdis gerumo, puikios nuotaikos ir pasklistų mieste geroji Kalėdų dvasia!
Marijampolės savivaldybės administracijos
Viešųjų ryšių tarnyba



Komentarai
{{msg}}