Pradžia
Pradžia

In memoriam GYTIS ŠIRVINSKAS

In memoriam
GYTIS ŠIRVINSKAS

1967-03-24 - 2017-03-25

 

Pradėjęs eiti 51-uosius metus mus paliko buvęs Marijampolės muzikos mokyklos direktorius Gytis Širvinskas.

Gytis Širvinskas 1974–1982 metais mokėsi Marijampolės 4-ojoje vidurinėje mokykloje, 1982–1986 m. – Kauno J. Gruodžio aukštesniojoje muzikos mokykloje, 1987–2000 m. studijavo Lietuvos muzikos akademijoje (prof. O. Balakausko kl.), Šiaulių universiteto edukologijos magistratūroje 2003–2005 m. įgijo edukologijos magistro laipsnį.

Gytis Širvinskas dirbo Marijampolės muzikos mokyklos mokytoju, Marijampolės aukštesniosios pedagogikos  mokyklos dėstytoju. Nuo 1989 m. buvo Lietuvos muzikos akademijoje  katedros laborantas, 1990–1991 m. – koncertmeisteris, dėstytojas. Nuo 1992 metų – Marijampolės muzikos mokyklos direktorius.

Be vadybinės, pedagoginės, meninės veiklos, Gytis žinomas ir kaip muzikos bei poezijos kūrėjas. Žymesni Jo  kūriniai: „Version“ kameriniam orkestrui, „SOS“  dviem fortepijonams ir fonogramai, „Loka“ styginių kvartetui ir „Penki atsisveikinimai“ „Periodikos“ simfoniniam orkestrui, sukurta muzika spektakliui „Musių valdovas“. 2017 m. išleistas paskutinis eilėraščių rinkinys „Būtis ir nebūtis‘.

Anapilin išėjo menininkas, kūrėjas, kolega, žmogus... Nuoširdžiai užjaučiame velionio šeimą ir artimuosius.

Marijampolės meno mokyklos bendruomenė

Atsisveikinimas su velioniu Gyčiu Širvinsku kovo 29 d. nuo 14 val. laidojimo namuose „Sustojęs laikas“ Vokiečių g. 3 Marijampolėje. Urna išnešama kovo 30 d. 15.00 val. Lydės į Marijampolės senąsias kapines.

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}