In memoriam: Violeta Švetkauskienė (1955–2026)
Su giliu liūdesiu atsisveikiname su Violeta Švetkauskiene – ilgamete Marijampolės savivaldybės administracijos darbuotoja, teisininke, Teisės departamento direktore, kurios profesinis gyvenimas buvo neatsiejamas nuo atsakingo darbo valstybės tarnyboje.
Daugiau kaip 35 metus ji dirbo teisinį darbą, o sukauptą patirtį ir žinias skyrė savivaldos stiprinimui, teisės principų puoselėjimui bei žmonėms. Violeta Švetkauskienė buvo vertinama už profesionalumą, principingumą, kruopštumą ir atsakingą požiūrį į kiekvieną jai patikėtą užduotį.
Kolegos ją prisimins kaip reiklią, tačiau teisingą vadovę, visada siekusią aukščiausių profesinių standartų. Ji buvo žmogus, kuriam rūpėjo ne tik darbo rezultatas, bet ir šalia esantys žmonės. Savo žiniomis, patirtimi ir patarimais ji dosniai dalijosi su kolegomis, o jos pamokos ir vertybės išliks daugelio atmintyje.
2015 metais Violeta Švetkauskienė buvo apdovanota Šv. Jurgio, Marijampolės globėjo, medaliu už nuopelnus valstybės tarnybai. Šis apdovanojimas tapo prasmingu jos ilgamečio darbo ir atsidavimo įvertinimu.
Netekome profesionalės, kolegės ir žmogaus, palikusio ryškų pėdsaką Marijampolės savivaldybės istorijoje.
Nuoširdžiai užjaučiame jos artimuosius, kolegas ir visus, kuriems teko garbė ją pažinti.
Tegul šviesus Violetos atminimas išlieka mūsų širdyse.



Komentarai
{{msg}}