Pradžia
Pradžia

Informacija apie eismo pasikeitimus Marijampolės mieste

Informuojame, kad nuo š. m. gruodžio 1 d. bus pakeista pagrindinio kelio kryptis Saulės-Javonio sk. gatvių sankryžoje, nes jau bus galima pravažiuoti Aušros gatve per geležinkelio pervažą.

Nuo š. m. lapkričio 30 d. iki gruodžio 3 d. Statybininkų g. atkarpoje, nuo Gamyklų g. iki išvažiavimo iš Statybininkų g. į Kauno g., eismas vyks dviem kryptimis (įvažiavimas ir išvažiavimas į Statybininkų g. bus galimas tik nuo Gamyklų-Stoties gatvių sankryžos), nes bus asfaltuojama Kauno g. atkarpa nuo Gamyklų g. link Kauno m.

Prašome atkreipti dėmesį į šiuos eismo pasikeitimus ir laikytis kelio ženklų reikalavimų. Marijampolės savivaldybės administracija atsiprašo gyventojų už patiriamus nepatogumus.

 

Marijampolės savivaldybės administracija

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}