Informacija dėl elektromobilių įkrovimo stotelių
Informuojame, kad nuo 2026 m. birželio 25 d. sustabdytas nemokamas elektromobilių įkrovimas stotelėse, įrengtose įgyvendinant projektą „Elektromobilių įkrovimo prieigų tinklo kūrimas Marijampolėje“.
Nebeveikia šios įkrovimo stotelės:
– Šv. Margaritos g. prie Vytauto parko;
– Marijampolės kultūros centro automobilių stovėjimo aikštelėje (Vilkaviškio g. 2).
Projektu numatytas penkerių metų nemokamo elektromobilių įkrovimo laikotarpis yra pasibaigęs, todėl paslauga šiose stotelėse šiuo metu neteikiama.
Apie galimybę naudotis šiomis įkrovimo stotelėmis už mokestį informuosime papildomai. Iki tol prašome naudotis kitomis Marijampolės mieste veikiančiomis elektromobilių įkrovimo stotelėmis.
Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius



Komentarai
{{msg}}