Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Įteikti Marijampolės profesinio rengimo centro diplomai

Įteikti Marijampolės profesinio rengimo centro diplomai

Vakar Marijampolės profesinio rengimo centro absolventams įteikti studijų baigimo pažymėjimai. Šiais mokslo metais Profesinio rengimo centras įteikė jau 242 diplomus, tačiau vykstant baigiamiesiems egzaminams absolventų skaičius taip pat nuolat didėja.

Studijų baigimo ceremonijoje dalyvavo ir karjerą pradedančius jaunuolius sveikino Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis ir Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis.

Pasak A. Visockio, aktyvi Marijampolės profesinio rengimo centro veikla, dalyvavimas tarptautiniuose projektuose, mokymo programų pasiūla aiškiai rodo, kad ši įstaiga išgyvena atgimimą: „Pirmiausia reikia dėkoti įstaigos vadovui ir čia dirbantiems mokytojams, kurių dėka Marijampolėje turime daug gerų specialistų. Šiandien dažnai pastebime, kad net ir aukštąjį išsilavinimą turintys asmenys siekia ir profesinio mokslo, nes būtent stiprios profesinės žinios padeda tapti geru specialistu. Net neabejoju, kad Marijampolės profesinio rengimo centras yra neatskiriama Marijampolės savivaldybės dalis“.

Sveikindamas studijas baigiančius jaunuolius K. Podolskis taip pat linkėjo sėkmės profesinėje veikloje ir džiaugėsi, kad į savivaldybės darbo rinką įsilies ypač daug jaunųjų specialistų. Pasak administracijos direktoriaus, Marijampolės PRC veikla yra labai svarbi mūsų regionui ir prisideda prie visos savivaldybės pramonės vystymosi. Jaunuoliams jis linkėjo tapti pačia geriausia savo versija, nuolat tobulėti ir kurti dar gražesnę ir geresnę Marijampolę.

Ceremonijoje profesinio mokymo diplomai įteikti Ikimokyklinio ugdymo padėjėjo, Siuvėjo, Biuro administratoriaus, Kompiuterinio projektavimo operatoriaus, Slaugytojo padėjėjo, Virėjo, Automobilių mechaniko, Kelių statybos ir priežiūros darbuotojo, Sandėlio operatoriaus ir Automobilių mechaniko modulines profesinio mokymo programas sėkmingai baigusiems jaunuoliams.

Studijų baigimo šventės metu Marijampolės profesinio rengimo centre buvo atidarytas mokomasis grožio salonas, o dendrologiniame parke atidengta skulptūrinė kompozicija.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}