Pradžia
Pradžia

Japonijos imperatoriaus gimtadienyje dalyvavo Marijampolės merė

Gruodžio 7 dieną, Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė buvo pakviesta Japonijos ambasadoriaus Lietuvoje Toyoei Shigeeda atvykti į Radisson Blu viešbutyje organizuojamą susitikimą.

Ši data pasirinkta neatsitiktinai – gruodžio 23 d. minimas Japonijos imperatoriaus gimtadienis, todėl Japonijos ambasada surengė kasmetinį priėmimą Japonijos imperatoriaus gimtadienio minėjimo proga. Japonijos imperatoriaus gimtadienis yra nacionalinė šventė Japonijoje, o Lietuvoje į šios šventės minėjimą buvo sukviesti svečiai, su kuriais Japonijos ambasada bendradarbiauja ir yra užmezgę ryšius.

Viešųjų ryšių tarnyba

Neringos Tumelienės nuotrauka

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}