Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Jaunoji karta domėjosi mero darbo specifika

Jaunoji karta domėjosi mero darbo specifika

Marijampolės savivaldybės merą lanko ne tik įvairių įstaigų vadovai, darbuotojai, gyventojai, tačiau ir smalsūs mokiniai. Vakar pas merą svečiavosi Marijampolės „Ryto“ pagrindinės mokyklos septintokai, kurie šiuo metu dalyvauja projektinėje veikloje „Karjeros dienos“. Mokyklos mokiniai lankosi įvairiose įstaigose ir susipažįsta su skirtingų profesijų atstovais, domisi jų darbo specifika ir kasdienybe. Mokinių grupė neaplenkė ir Marijampolės savivaldybės administracijos.

Vaikai domėjosi, kaip merui sekasi dirbti šioje pozicijoje, kokių jis įžvelgia teigiamų ir neigiamų savo darbo aspektų. Žinoma jaunimui buvo įdomu, ką meras veikia laisvalaikiu, kokie yra jo hobiai ir kaip atrodo jo kasdieninė diena nuo to laiko, kai jis pabunda, iki tada, kai eina miegoti.

Meras paatviravo apie savo vaikystę ir studentavimo laikus, papasakojo, kas pastūmėjo jį į politiką ir kokie dalykai yra sunkiausi esant meru.

Po ilgų pašnekesių, diskusijų, klausimų ir atsakymų serijos mokinius pakvietė apsilankyti jo darbo vietoje, keletas drąsiausių panoro pasėdėti mero kėdėje ir, žinoma, susidomėję tyrinėjo mero regalijas, kuriomis savivaldybės vadovas pasipuošia svarbių švenčių ir įvykių metu.

Jaunuoliai taip pat apžiūrėjo greta mero kabineto besipuikuojančias Auksines krivūles ir domėjosi, už kokius nuopelnus mūsų miestui buvo suteikti tokie garbingi Lietuvos savivaldybių asociacijos įsteigti apdovanojimai.

Savivaldybės mero patarėjai Agnei Pavelčikienei pasidomėjus, ar kuris nors iš mokinių norėtų ateityje užimti mero postą, vaikai pripažino, kad tai itin sunkus, atsakingas ir daug laiko bei žinių reikalaujantis darbas, kurį tinkamai galėtų atlikti tikrai ne kiekvienas žmogus.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}